Přejít na obsah Přejít na navigaci

MUNIPOLIS - INFORMACE Z MĚSTA ZDARMA

Víte, že naše město využívá Munipolis a je tedy schopné chytré a efektivní komunikace s občany? Zapojte se i Vy. Přihlaste se k odběru informací a už nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace Vám budeme posílat e-mailem, jako zprávu do aplikace, při krizových situacích jako SMS. Služba je zdarma! 

 Co přihlášení do Munipolis přináší?

  • Novinky a důležitá upozornění z úřadu
  • Upozornění na krizové události  
  • Pozvánky na kulturní a sportovní akce
  • Mobilní aplikaci samosprávy s užitečnými funkcemi 

V registračním procesu si můžete nastavit, jaké typy informací Vás zajímají. Při registraci je vhodné uvést svůj e-mail, doporučujeme vyplnit i Vaše telefonní číslo a ulici, abychom Vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (např. havárie vody). Vaše údaje jsou v bezpečí a v souladu s GDPR. 

ZAREGISTRUJTE SE ONLINE ZDARMA NA: https://ustinadorlici.munipolis.cz/

V písemné podobě je registrační leták k dispozici:

  • v Informačním centru v budově radnice, Sychrova 16,
  • v zákaznickém centru společnosti TEPVOS s.r.o.

Vyplněné formuláře zde můžete i odevzdat.

Pokud si domluvíte schůzku (na tel. 465 514 315 nebo 604 263 254), registrovat se můžete také osobně přímo na našem úřadu - rádi vám pomůžeme.

Oficiální aplikaci naší samosprávy - Munipolis si můžete stáhnout přímo na App Store nebo Google Play. Poté si stačí přidat naše město a budete mít informace vždy po ruce.