Přejít na obsah

Městská policie je jedním z orgánů obce. Základní úkoly, oprávnění a povinnosti stanoví zákon č. 553/1991 Sb., o obecní policii. Hlavním úkolem je zabezpečování místních záležitosti veřejného pořádku v rámci působnosti obce. Městská policie dále plní i jiné úkoly stanovené příslušnými zákony. 

  • přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku

  • dohlíží na dodržování pravidel občanského soužití

  • dohlíží na dodržování obecně závazných vyhlášek a nařízení obce

  • podílí se na dohledu na bezpečnost a plynulost provozu na pozemních komunikacích

  • podílí se na dodržování právních předpisů o ochraně veřejného pořádku a v rozsahu svých povinností a oprávnění činí opatření k jeho obnovení

  • podílí se na prevenci kriminality v obci

  • provádí dohled nad dodržováním čistoty na veřejných prostranstvích v obci

  • odhaluje přestupky, jejichž projednávání je v působnosti obce


Korespondenční adresa:

Městská policie

Dělnická 219

56201 Ústí nad Orlicí

Tel.: 465 514 565

 

Tísňová linka: 156

 

Fakturační adresa:

Město Ústí nad Orlicí

Sychrova 16

56224 Ústí nad Orlicí

IČ: 00279676

Datová schránka: bxcbwmg


Kontakty:

Bc. Kalous Milan, velitel, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Voleský Bohuslav, zástupce velitele, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vodstrčil Petr, zástupce velitele, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blažek Josef, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doktor Ondřej, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fialová Eva, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fryč Roman, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Horáček Jiří, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Janda Tomáš, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Janouch Petr, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kubík Ladislav, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Matyáš Josef, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lešinger Josef, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kuchta Martin, strážník, prevence kriminality, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Šklíba Jaroslav, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zima Vepřek Zdeněk, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Žďárská Martina, strážník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.