|
Záměr pronájmu části p.p.č. 1608/8 v k. ú. Ústí nad Orlicí
|
Záměr
|
zde
|
25.08.2026 10.09.2026 |
Jitka Urbanová
|
|
Oznámení nálezu poř. číslo 29/2026 - medaile
|
Oznámení
|
zde
|
25.08.2026 04.09.2026 |
Jitka Urbanová
|
|
Oznámení nálezu poř. číslo 28/2026 - svazek klíčů
|
Oznámení
|
zde
|
25.08.2026 26.09.2026 |
Jitka Urbanová
|
|
Oznámení nálezu poř. číslo 27/2026 - svazek klíčů a vapovací zařízení
|
Oznámení
|
zde
|
25.08.2026 26.09.2026 |
Jitka Urbanová
|
|
Oznámení nálezu poř. č. 26/2026 - dámský batoh
|
Oznámení
|
zde
|
25.08.2026 26.09.2026 |
Jitka Urbanová
|
|
Oznámení o plánované odstávce el. energie v ul. Sluneční v Ústí nad Orlicí - Hylváty
|
Oznámení
|
zde
|
25.08.2026 15.09.2026 |
ČEZ Distribuce a.s.
|
|
Jednotné environmentální stanovisko odboru životního prostředí č.j. 58164/2026
|
Oznámení
|
zde
|
24.08.2026 09.09.2026 |
Bc. Katka Jirgesová
|
|
Přehled usnesení ze 128. schůze RM Ústí nad Orlicí ze dne 24. 8. 2026
|
Usnesení
|
zde
|
24.08.2026 09.09.2026 |
Lucie Břízová
|
|
Úřední záznam z losování pořadí volebních stran na hlasovacím lístku pro volby do zastupitelstev obcí ve dnech 9. a 10. října 2026
|
Volby
|
zde
|
24.08.2026 10.10.2026 |
Ing. Jarmila Mikulecká
|
|
VV OOP stanovení místní úpravy provozu - ul. Bratří Čapků a Popradská v Ústí nad Orlicí
|
Veřejná vyhláška
|
zde
|
24.08.2026 09.09.2026 |
Ing. Jaroslav Škarka
|