|
Pozvánka na 23. zasedání Zastupitelstva města Ústí nad Orlicí dne 14.9.2026
|
Oznámení
|
zde
|
01.09.2026 15.09.2026 |
Bc. Gabriela Krátká
|
|
Vyhlášení nálezu pořadové číslo 31/2026 (hotovost)
|
Oznámení
|
zde
|
01.09.2026 02.10.2026 |
Jitka Urbanová
|
|
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na místní a veřejně přístupné účelové komunikaci na Andrlův Chlum v Ústí nad Orlicí
|
Veřejná vyhláška
|
zde
|
31.08.2026 16.09.2026 |
Bc. Jan Gregar
|
|
Přehled usnesení ze 129. schůze Rady města Ústí nad Orlicí ze dne 31. 8. 2026
|
Usnesení
|
zde
|
31.08.2026 16.09.2026 |
Bc. Gabriela Krátká
|
|
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na silnici II/360 ulici Cihlářská v obci Ústí nad Orlicí
|
Veřejná vyhláška
|
zde
|
31.08.2026 16.09.2026 |
Bc. Jan Gregar
|
|
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na komunikaci vedoucí ke hřišti v obci Jehnědí
|
Veřejná vyhláška
|
zde
|
31.08.2026 16.09.2026 |
Bc. Jan Gregar
|
|
Zahájení aktualizace BPEJ v části k.ú. Hylváty
|
Oznámení
|
zde
|
31.08.2026 02.10.2026 |
Státní pozemkový úřad
|
|
Záměr pronájmu části p.p.č. 423/13 v k.ú. Ústí nad Orlicí čj. 81130/2026
|
Záměr
|
zde
|
28.08.2026 21.09.2026 |
Eva Collinová
|
|
Záměr pronájmu části p.p.č. 1608/8 v k. ú. Ústí nad Orlicí
|
Záměr
|
zde
|
25.08.2026 10.09.2026 |
Jitka Urbanová
|
|
Oznámení nálezu poř. číslo 29/2026 - medaile
|
Oznámení
|
zde
|
25.08.2026 26.09.2026 |
Jitka Urbanová
|