Poznej Ústí nad Orlicí 

Interaktivní mapa města

Nahoru
Titulek Kategorie Dokument  Od / do Autor
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na komunikaci Ústí nad Orlicí - Černovír (u hasičské zbrojnice) Veřejná vyhláška zde 02.09.2026
16.09.2026
Bc. Jan Gregar
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na ul. Hakenova a M.J.Kociana v Ústí nad Orlicí Veřejná vyhláška zde 02.09.2026
16.09.2026
Bc. Jan Gregar
Pozvánka na 23. zasedání Zastupitelstva města Ústí nad Orlicí dne 14.9.2026 Oznámení zde 01.09.2026
15.09.2026
Bc. Gabriela Krátká
Vyhlášení nálezu pořadové číslo 31/2026 (hotovost) Oznámení zde 01.09.2026
02.10.2026
Jitka Urbanová
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na místní a veřejně přístupné účelové komunikaci na Andrlův Chlum v Ústí nad Orlicí Veřejná vyhláška zde 31.08.2026
16.09.2026
Bc. Jan Gregar
Přehled usnesení ze 129. schůze Rady města Ústí nad Orlicí ze dne 31. 8. 2026 Usnesení zde 31.08.2026
16.09.2026
Bc. Gabriela Krátká
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na silnici II/360 ulici Cihlářská v obci Ústí nad Orlicí Veřejná vyhláška zde 31.08.2026
16.09.2026
Bc. Jan Gregar
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na komunikaci vedoucí ke hřišti v obci Jehnědí Veřejná vyhláška zde 31.08.2026
16.09.2026
Bc. Jan Gregar
Zahájení aktualizace BPEJ v části k.ú. Hylváty Oznámení zde 31.08.2026
02.10.2026
Státní pozemkový úřad
Záměr pronájmu části p.p.č. 423/13 v k.ú. Ústí nad Orlicí čj. 81130/2026 Záměr zde 28.08.2026
21.09.2026
Eva Collinová
Nahoru