Přejít na obsah

MAŠKARNÍ KARNEVAL MŠ LENTILKA: BOB A BOBEK V AKCI!

V kulturním domě v Ústí nad Orlicí se ve čtvrtek uskutečnil další z řady karnevalů našich mateřských škol, tentokrát v režii Mateřské školy Lentilka. Letošním tématem byli oblíbení králíci Bob a Bobek, a tak se celý sál proměnil v kouzelný svět plný králíčků, klobouků a veselých dekorací.

Karneval si užilo přes 120 dětí v doprovodu rodičů, prarodičů a učitelů. Celý sál ožil pestrými kostýmy – nechyběli roztomilí králíci s oušky, elegantní kouzelníci ani pohádkové postavy. Program byl plný hudby, písniček, tance a soutěží, které dětem přinesly spoustu radosti.

Na pódiu se odehrávaly různé taneční aktivity, do kterých se s nadšením zapojily nejen děti, ale i dospělí. Učitelky se převlékly za roztomilé králíky s růžovými oušky a vedly děti při tanečních hrách.

Děti měly možnost zapojit se do různých soutěží, ať už šlo o králičí závody, skákání přes překážky a mnoho dalšího.

Karneval se vydařil, a nejen u dětí měl velký úspěch.

3K0A2886
3K0A2880
3K0A2889
3K0A2852
3K0A2877
3K0A2847
3K0A2840
3K0A2836
3K0A2903
3K0A2870