Přejít na obsah Přejít na navigaci

Výpůjčka movitého majetku

Město Ústí nad Orlicí formou výpůjčky půjčuje zdarma movitý majetek. Předmětem výpůjčky je jevištní podium a prezentační stánky. Výpůjčka se realizuje podle Pravidel o výpůjčce movitého majetku města, která schválila Rada města Ústí nad Orlicí dne 15. července 2013 usnesením č. 2375/96/RM/2013. Kontaktní osoba Bc. Zdeňka Kroulíková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Technické parametry

Jevištní podium je z ocelové konstrukce, zastřešeno a pokryto plachtou modré barvy. Na pravém boku (z pohledu diváka) jsou umístěny ocelové schůdky a plachta je v tomto místě opatřena vchodem na jeviště. Po obou stranách podia jsou umístěny držáky na zvukovou aparaturu pokryté plachtou. Plocha jeviště je zhotovena z dřevěných desek.

Rozměr podia: 7 m x 4,5 m

Prezentační stánky (celkem 15 kusů) jsou zhotoveny z dřevěné konstrukce s obslužným pultem a odkládacím prostorem pod pultem.  Konstrukce je opatřena plachtou ze všech stran, zadní část plachty je oddělitelná zipem. Barva plachty je vínově červená s našitým logem projektu a znakem města Ústí nad Orlicí.

Rozměr pultu:

2,5 m x 0,80 m

Rozměr stánku:

2,5 m x 1,5 m x 2,20 m (výška)

Přidat dokumenty: